Ruby on Rails udvikler til førende udbyder af cloud-baserede virksomhedskommunikationsløsninger

Denne stilling er desværre ikke længere ledig.
Se alle ledige stillinger

Nærum

Tiltrækkes du af open source og har du programmeringserfaring fra Ruby on Rails, Python og/eller PHP - så kig nærmere på dette job som udvikler hos Dstny A/S.

Dstny A/S er en del af Europas største Unified Communication udbyder, Dstny Group. Gruppen opererer i 8 lande med mere end 7.00 medarbejdere. I Danmark har virksomheden ca. 70 dedikerede kolleger, som primært holder til i Nærum. Dstny A/S leverer integrerede kommunikationsløsninger, der dækker alle behov indenfor netværk, LAN/WAN, IP- og mobiltelefoni for mellemstore og store virksomheder. Lokationen er primært i Nærum nord for København.

OM JOBBET
Du bliver en del af et mindre dansk udviklingsteam, som samarbejder med ca. 50 andre udviklere i Europa.

FORVENTNINGER
- Min. 3 års erfaring med Ruby on Rails
- Gerne erfaring med PHP og/eller Python
- Interesse for open source og gerne erfaring med Linux / Unix
- Gerne erfaring med PostgreSQL eller andre relationelle databaser
- Viden om brugervenlige web interfaces
- Erfaring med Git

VI TILBYDER:
- Et godt arbejdsmiljø
- Fleksibel arbejdstid
- Mulighed for hjemmearbejdsdage
- God frokostordning
- Sundhedsforsikring og tandforsikring

SÅDAN SØGER DU:
Lyder det interessant? Så send et motiveret CV til virksomhedskonsulent Jesper Bøttiger i Jobcenter Gentofte på [email protected]
Kilde: Jobnet.dk


Information og data

Denne ledige stilling har jobtypen "Softwareudvikler", og befinder sig i kategorien "Informationsteknologi".

Arbejdsstedet er beliggende i Nærum.

Jobbet er oprettet på vores service den 21.4.2023, men kan have været deaktiveret og genaktiveret igen.

Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • Softwareudvikler
  • Nærum
  • Fredag den 29. september 2023

Lignende jobs

Statistik over udbudte jobs som softwareudviklere i Nærum

Herunder ser du udviklingen i udbudte softwareudvikler i Nærum over tid. Bemærk at jobs der ikke har en bestemt geografi ikke er medtaget i tabellen. I den første kolonne ser du datoen. I den næste kolonne ser du det samlede antal softwareudviklere.

Se flere statistikker her:
Statistik over udbudte softwareudviklere i Nærum over tid

Dato Alle jobs som softwareudviklere
2. februar 2025 1
1. februar 2025 1
31. januar 2025 1
30. januar 2025 1